Konto osobiste przez internet
Czy można otworzyć konto osobiste bez wychodzenia z domu? Jak najbardziej! Wystarczy, że wybierzesz dobry produkt bankowy i poświęcisz kilka minut na uzupełnienie formularza. O czym należy pamiętać? Jak założyć konto przez internet? Odpowiedzi na te oraz inne pytania znajdziesz poniżej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Placówka banku, w którym chcesz otworzyć konto, znajduje się daleko? Nie masz czasu, by w godzinach otwarcia oddziału dotrzeć do niego osobiście? Z powodu pandemii koronawirusa nie chcesz zjawić się w banku? Nic straconego! O każdy z produktów bankowych możesz wygodnie wnioskować przez internet!

 

Konto online – duży wybór ofert w jednym miejscu

Czy wiesz, gdzie możesz znaleźć najlepsze konto osobiste? Wystarczy, że włączysz przeglądarkę internetową w swoim smartfonie, tablecie lub laptopie, by zyskać dostęp do kilkudziesięciu ciekawych ofert! Otwarcie konta przez internet niesie ze sobą wiele plusów. Po pierwsze, możesz porównać i sprawdzić parametry wielu produktów w jednym miejscu – nie musisz odwiedzać oddziałów kilku banków, by poznać oferty. Po drugie, analizując ranking kont osobistych online, znajdziesz wyszczególnione opłaty za otwarcie i prowadzenie konta, wydanie i użytkowanie karty płatniczej, wykonywanie przelewów czy wypłaty środków z bankomatów – umożliwi Ci to szybkie porównanie kosztów i wybór najlepszej oferty. Po trzecie, konto przez internet otworzysz w kilka minut!

 

Jak otworzyć konto przez internet?

Jeśli wybranie tej jednej oferty konta osobistego jest już za Tobą, czas na złożenie wniosku. Jego wypełnienie jest banalnie proste, a cały proces zajmie tylko kilka minut. Przygotuj swój ważny dowód osobisty, ponieważ będziesz zobowiązany do wpisania serii i numeru tego właśnie dokumentu. Poza tym, bank wymaga podanie danych osobowych, danych adresowych oraz potwierdzenia wniosku i podpisania umowy. Możesz to zrobić na kilka sposobów: wybierając metodę wideoweryfikacji na rozmowie online z konsultantem, wysyłając swoje selfie, wykonując przelew weryfikacyjny z konta osobistego z innego banku lub potwierdzenie danych w obecności kuriera, który dostarczy Ci umowę, dokumenty i kartę pod wskazany adres.

 

Dodatkowe bonusy za otwarcie konta przez internet

Zakładając konto online, możesz również dostać dodatkowe bonusy i premie pieniężne. Wystarczy, że skorzystasz z aktualnej promocji! Czym są promocje bankowe kont? To możliwość otrzymania dodatkowych środków za spełnienie prostych warunków. Otwierając konto w promocji, zapoznaj się z jej regulaminem i zasadami, by poznać, co i kiedy musisz wykonać, by zdobyć premię. Najczęściej będziesz zobowiązany dokonać płatności kartą na określoną kwotę lub zasilić swoje konto pewną kwotą. Bank nagrodzi Cię solidną premią (nawet kilkaset złotych!) lub nagrodą rzeczową.

Skorzystasz?