shutterstock 360363476
Holandia jest uwielbianym przez turystów małym pięknym krajem o bogatym dziedzictwie kulturowym, zamieszkiwanym przez miłych, sympatycznych i życzliwych ludzi. Największą popularnością cieszą się tulipany i wiatraki. Holandia słynie także z amsterdamskich kanałów, średniowiecznych zamków, portów, bogatego życia nocnego, plaż, wydm, parków rozrywki, wiszących mostów w Rotterdamie, parku miniatur Madurodam w Hadze czy klimatycznej wioski rybackiej Scheveningen.

 

 

 

 

 

 

Praca w Holandii coraz popularniejsza

Z roku na rok do Holandii wyjeżdża coraz więcej osób. Na tle innych europejskich Państw wyróżnia się ona nie tylko świetnymi zarobkami, ale przede wszystkim dobrze napisanym prawem chroniącym pracownika. W pracy legalnej dostajemy przywilej skorzystania z płatnego urlopu. Liczba godzin roboczych nie może przekroczyć 12 w ciągu dnia i 60 w ciągu tygodnia.

Holenderski rynek pracy jest otwarty na obcokrajowców. Pracodawcy stwarzają emigrantom bardzo dobre warunki zwłaszcza w tych dziedzinach, w których panuje niedobór wyspecjalizowanych fachowców. Bardzo dobre perspektywy zawodowe oferowane są pracownikom branży budowlanej, takim jak: hydraulik, elektryk, murarz, spawacz czy mechanik. Szukasz pewnego? Sprawdź ofertę Holland Contracting.

 

Praca i turystyka

Zwiedzanie, pieniądze, wypoczynek. Połączenie pasji i pracy daje wiele możliwości rozwoju, satysfakcję i zadowolenie z prowadzonego trybu życia. Taką możliwość daje praca w turystyce, której ciągły, nieustanny rozwój łączy się z potrzebą zatrudniania wykwalifikowanych pracowników. Pożądani są piloci, rezydenci, animatorzy. To bardzo atrakcyjna i dobrze płatna praca z ludźmi i dla ludzi - idealna dla osób posiadających odpowiednie umiejętności językowe i interpersonalne. 

 

Agencja pośrednictwa pracy

Niezależnie od tego, jaka jest Twoja znajomość języka niderlandzkiego i jakie masz kwalifikacje, zapraszamy Cię do naszego biura, gdzie pod okiem doświadczonego koordynatora znajdziesz dla siebie odpowiednią ofertę. Posiadamy propozycje pracy tylko i wyłącznie zweryfikowanych, rzetelnych pracodawców. Ogłoszenia skierowane są nie tylko dla specjalistów branży turystycznej, logistycznej, budowlanej, ale także produkcyjnej czy w ogrodnictwie – dla osób nie posiadających doświadczenia zawodowego.

Z nami możesz czuć się całkowicie bezpiecznie - zapewniamy opiekę naszych gestorów przez cały proces organizacji wyjazdu i spraw formalnych z nim związanych.