Klasyka z VERVĄ
W pierwszy wrześniowy weekend, dokładnie między 2 a 3 września, mieszkańcy Milicza i liczni goście mieli okazję uczestniczyć w jednym z najważniejszych wydarzeń roku – Festiwalu Karpia. To coroczne, plenerowe święto, które skupia miłośników lokalnej kuchni, dobrej muzyki oraz tradycji, stając się integralną częścią kulturalnego krajobrazu tego regionu.

pan drozdzowy drozdzwowe com - Łukasz
Łukasz, czyli Pan Drożdżowy to przedsiębiorca, który zarabia za pośrednictwem popularnej aplikacji jaką jest TikTok, sprzedając własnoręcznie zrobione ciasta i chleby z dostawą do domu.

Laur Złotego Pióra
We wrześniu br. ruszyła XVIII edycja Konkursu Literackiego o Laur Złotego Pióra zatytułowana „My Polacy, My Dolnoślązacy”. Konkurs adresowany jest do młodzieży z ponad 300 szkół województwa dolnośląskiego.

Współczesne malarstwo gruzińskie
Ośrodek Kultury i Sztuki we Wrocławiu oraz Galeria Miejska zapraszają na zbiorową wystawę gruzińskich artystów – „W lustrach Zachodu”. Wystawa odbywa się od 18 sierpnia br. do 22 września 2022. Wstęp na wystawę jest bezpłatny.

Spore zbiory danych czytelne jak deska rozdzielcza dobrego auta – to efekt, jaki przynoszą firmom tzw. dashboardy (kokpity menedżerskie).