Konto osobiste przez internet
Czy można otworzyć konto osobiste bez wychodzenia z domu? Jak najbardziej! Wystarczy, że wybierzesz dobry produkt bankowy i poświęcisz kilka minut na uzupełnienie formularza. O czym należy pamiętać? Jak założyć konto przez internet? Odpowiedzi na te oraz inne pytania znajdziesz poniżej.

seniora
Wybór domu seniora do kwestia, której warto poświęcić trochę czasu. W końcu to w tym miejscu swój czas będzie spędzać bliska nam osoba. Większość ludzi nie wie, na co zwrócić uwagę podczas takich poszukiwań, co wynika po prostu z braku doświadczenia.

papierosy
Według badań CBOS przeprowadzonych w 2019 roku, po papierosy regularnie sięga aż 21% dorosłych polaków, podczas gdy 5% pali okazjonalnie. Przemysł tytoniowy nie narzeka zatem na brak klientów i odnotowuje przerażające zyski, kosztem zdrowia milionów osób na całym świecie. Co warto wiedzieć o papierosach i dlaczego warto rzucić palenie? Sprawdźmy to!

online
Wnioskowanie o pożyczkę przez internet ma wiele plusów. Przede wszystkim jest to oszczędność czasu i pieniędzy, ale nie tylko. Sprawdź, jakie pożyczki są dostępne w sieci i ile możesz pożyczyć, wnioskując o pożyczkę online!

john cameron
Zdobycie mocnej pozycji w sprzedaży detalicznej zależy od jakości obsługi klienta. Preferencje klientów zmieniły się, a więc i przy robieniu zakupów konsumenci oczekują spersonalizowanej obsługi – począwszy od sprawdzenia dostępności produktów w internecie, poprzez wejście do sklepu, dokonanie zakupu aż do opuszczenia placówki. To od doświadczenia z danym sklepem zależeć będzie czy klienci wrócą do niego ponownie, a wszyscy przecież wiemy, że lojalność klientów to fundament trwałego sukcesu. Co więcej, zachowania klientów jeszcze bardziej wzmocniły potrzebę lojalności.