Liczba przedsiębiorstw szczególnie mikrofirm systematycznie rośnie. Dane wskazują, że tylko w 2018 roku zarejestrowało się 393 nowych przedsiębiorców. Wszystkie nowe i te działające na rynku firmy zobowiązane są do prowadzenia księgowości. Większość MŚP decyduje się prowadzić ją samodzielnie z pomocą programów online. Tych nie brakuje na rynku. Jak one działają? Jakie są zalety internetowych programów do księgowości? Który wybrać?

Psychoterapia online to nowoczesna forma oddziaływań psychologicznych, której cel jest taki sam jak w przypadku terapii stacjonarnej, czyli rozwiązanie problemów i trudności życiowych klientów. Wraz z postępem technologicznym, a także coraz większą samoświadomością, coraz więcej osób decyduje się na psychoterapię online.

Każdy przedsiębiorca powinien mieć swoją stronę internetową. Dobrym sposobem na zdobywanie nowych klientów będzie także blog firmowy. Potencjalni klienci szukają nie tylko produktu, ale także - często jednocześnie - informacji o nim. Rzetelna i profesjonalna informacja na naszym blogu z pewnością może więc przysporzyć nam wielu nowych klientów.

Wigilia to czas, który spędzamy ze swoją rodziną. Jeżeli w tym roku to Ty przygotowujesz uroczystość dla najbliższych, sprawdź, jak zaplanować wydatki, tak aby nie ucierpiał na tym Twój budżet domowy.

Jednoosobowa działalność gospodarcza to najpopularniejsza forma prowadzenia biznesu w Polsce. Łatwo ją założyć, rejestracja nic nie kosztuje, nie trzeba też zazwyczaj prowadzić pełnej księgowości. Kiedy jednak firma się rozrasta, potrzebuje czasem zastrzyku kapitału. Wtedy warto pomyśleć o założeniu spółki i wiedzieć, jakie pułapki czyhają na przedsiębiorcę. Jakie? Podpowiadamy.