dokumenty ksiegowe
Dokumenty, przechowywane w przedsiębiorstwie, mają różny okres przydatności. Niezależnie od tego, jakie jest przeznaczenie danych akt, w pewnym momencie będziemy musieli zadbać o ich zutylizowanie. Mamy wtedy do dyspozycji dwa rozwiązania. O czym należy pamiętać, decydując się na każde z nich?

pexels valeria boltneva 965989
,,Jak Nas widzą…”, a może czują? Bez wątpienia, zapach stanowi jeden z kluczowych elementów komunikacji niewerbalnej, mając bezpośredni wpływ na pierwszą ocenę nowopoznanej osoby.      ,,Jak Nas widzą…”, a może czują? Bez wątpienia, zapach stanowi jeden z kluczowych elementów komunikacji niewerbalnej, mając bezpośredni wpływ na pierwszą ocenę nowopoznanej osoby.

baner reklamowy shena

Nasza Marka Shena powstała sześć lat temu.  Wszystko zaczęło się z pasji do biżuterii. Na rynku biżuteryjnym jest całe mnóstwo biżuterii złotej, srebrnej oraz tej z tworzyw sztucznych. Niestety wiele osób (w tym również my) boryka się z problemami alergicznymi, które uniemożliwiają noszenie biżuterii z dowolnych materiałów bez przykrych konsekwencji.

Liczba przedsiębiorstw szczególnie mikrofirm systematycznie rośnie. Dane wskazują, że tylko w 2018 roku zarejestrowało się 393 nowych przedsiębiorców. Wszystkie nowe i te działające na rynku firmy zobowiązane są do prowadzenia księgowości. Większość MŚP decyduje się prowadzić ją samodzielnie z pomocą programów online. Tych nie brakuje na rynku. Jak one działają? Jakie są zalety internetowych programów do księgowości? Który wybrać?

Psychoterapia online to nowoczesna forma oddziaływań psychologicznych, której cel jest taki sam jak w przypadku terapii stacjonarnej, czyli rozwiązanie problemów i trudności życiowych klientów. Wraz z postępem technologicznym, a także coraz większą samoświadomością, coraz więcej osób decyduje się na psychoterapię online.