2
Kadry i płace to zagadnienia, które dotyczą każdej firmy zatrudniającej choćby jednego pracownika. Aby poprawnie rozliczyć wynagrodzenia czy naliczyć składki dla ZUS, trzeba mieć określoną wiedzę i umiejętności praktyczne. Jeśli chcesz je zdobyć, dobrym rozwiązaniem będzie kurs kadrowo-płacowy. Zobacz, dla kogo jest to propozycja i czego można się nauczyć na takich zajęciach.

Blog poświęcony łożyskom
Jeżeli chcesz być na bieżąco z informacjami na temat łożysk, produkcji oraz mechaniki, koniecznie zapoznaj się z naszym zestawieniem najciekawszych publikacji. Znajdziesz tu podsumowanie najważniejszych poradników na temat łożysk odpowiednich do zanieczyszczonych środowisk, wskazówki na temat wyboru łożyska do piły taśmowej oraz opis produktów INA FAG.

korzyści outsourcingu IT
Specjaliści IT to jedni z najbardziej pożądanych pracowników na rynku pracy. Różnorodne projekty informatyczne są niezbędne do przeprowadzenia transformacji cyfrowej czy chociażby usprawnienia działania w przedsiębiorstwie. Szukasz rozwiązań, które umożliwią Ci rozwinąć projekty IT w szybkim tempie? Poznaj outsourcing IT i jego największe korzyści!

JR Serwis
JR Serwis - Twoja pewność solidnej obsługi maszyn stolarskich

Program certyfikacji firm
W dzisiejszym konkurencyjnym świecie biznesu, budowanie zaufania klientów jest kluczowe dla sukcesu każdej firmy. Dlatego z dumą przedstawiamy "Laur Wiarygodności" - innowacyjny program certyfikacji firm, który nie tylko wzmacnia miejsce przedsiębiorstwa na rynku, ale także buduje jego pozytywny wizerunek.