Łożyska ceramiczne
Łożyska to elementy konstrukcyjne, które pełnią kluczową funkcję w wielu maszynach i urządzeniach. Od ich sprawności zależy prawidłowe działanie tych urządzeń, a także ich żywotność. Dlatego tak ważne jest, aby kupować łożyska wysokiej jakości, które zapewniają doskonałe osiągi.

fotel gamingowy
Fotele gamingowe to produkty, które są coraz chętniej wybierane przez profesjonalnych, ale i amatorskich graczy. Ma to swoje uzasadnienie. Wygodny fotel gamingowy może całkowicie odmienić oblicze rozgrywki, poprawić jej jakość i wrażenia z niej płynące. Fotele dla graczy występują w różnych rozmiarach i stylach, dlatego każdy miłośnik gier komputerowych na pewno będzie w stanie znaleźć coś dla siebie z szerokiej oferty sklepów z artykułami i meblami gamingowymi.

Niezbędny na budowie sprzęt
Początek roku to, wbrew opiniom niektórych osób, dobry czas na rozpoczęcie robót budowlanych. W ostatnich latach zimy w naszym kraju są dość łagodne. Dobrzy, wykwalifikowani fachowcy i nowoczesne materiały budowlane odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne umożliwiają rozpoczęcie prac już w styczniu. Po załatwieniu wszystkich niezbędnych formalności, zgromadzeniu całej dokumentacji i pozwoleń, można przystąpić do prac ziemnych. Ich rozpoczęcie mogłyby wstrzymać jedynie silne mrozy, ze względu na zamarzanie gruntu. Mimo że inwestor bardzo często naciska na jak najszybsze tempo prac budowlanych, specjaliści odradzają robienie wykopów w tak skrajnych warunkach pogodowych.

pawform
Narzędziownia PAWFORM, od ponad 10 lat realizuje projekty konstrukcji i budowy form wtryskowych dla przemysłu motoryzacyjnego, elektrotechnicznego lub wyrobów przemysłowych. Wykonanie form wtryskowych odbywa się według ścisłe zaplanowanego procesu realizacji projektu, według ściśle ustalonego harmonogramu.

verbatimstorengominissd 53236 53237 lifestyle141
Firma Verbatim prezentuje nowy dysk Store’n’Go Mini SSD – bardzo mały, ultralekki dysk SSD w stylowej czarnej obudowie z motywem 3D. Mieszczący się w dłoni nowy model Store’n’Go Mini SSD oferowany jest w dwóch wariantach pojemności – 512GB i 1TB – i waży jedynie 35g. Wyposażony jest w złącze USB3.2 Gen 1 i zapewnia transfer danych do 5Gbps.