Bezpłatna konferencja w tematyce systemów mobilnych i magazynowych

MIĘDZY NAMI DOBRZE JEST
Jak opisuje kuratorka Monika Szewczyk-Wittek ,,wystawa zbiorowa fotografów zrzeszonych w PIX.HOUSE jest pierwszym spojrzeniem na ich archiwa w kontekście skomplikowanych relacji społecznych.

Szkolenia z bezpieczeństwa
Czy sen z powiek spędza ci perspektywa organizacji wydarzenia publicznego tak, aby wszystko poszło zgodnie z planem, a przede wszystkim – żeby było bezpiecznie? Czy wiesz jak prawidłowo przygotować dokumentację na swoją imprezę?

To kolejna  edycja największej w Polsce konferencji o elektronicznym obiegu dokumentów i procesach biznesowych - Summit EOIF GigaCon! Tradycyjnie już odbędzie się pod koniec lipca na PGE Narodowym!

Ta wyjątkowa 2-dniowa konferencja poświęcona jest technologiom usprawniającym zarządzanie, obieg informacji oraz digitalizację dokumentacji. Zachęcamy do udziału wszystkie osoby, które są zainteresowane rozwiązaniami i narzędziami do uproszczenia zarządzania każdą instytucją czy przedsiębiorstwem, bez względu na jego wielkość i branżę.

Hexcode i Paula Januszkiewicz zapraszają na spotkanie w ramach cyklu Useful Hacking Series. Atrakcją wydarzenia będą 2 wykłady, które poprowadzą Enterprise Security MVP: Paula Januszkiewicz i Grzegorz Tworek.