W czwartek, 26 kwietnia o godzinie 19:00 w łódzkim Idea Hub odbędą się warsztaty z zakresu kreatywnego myślenia w biznesie. Podczas wydarzenia, uczestnicy będą mieli szansę poeksperymentować z różnymi technikami generowania pomysłów i tworzenia zaskakujących rozwiązań, dostarczając sobie inspirację do dalszego rozwoju osobistego. Spotkanie poprowadzą Anna Mokrosińska, menedżer kultury oraz Tomasz Piechocki, certyfikowany trener biznesu.

Poprzez rutynę codziennych działań, łatwo popaść w schematy krępujące oryginalne myślenie. Dlatego zwłaszcza przy prowadzeniu własnej firmy, tak ważne jest stymulowanie swojej kreatywności, która nie tylko otwiera nowe możliwości i zwiększa potencjał, ale również pomaga unikać stresu. Istnieje wiele technik wspomagających twórcze myślenie. Stosują je zarówno pracodawcy, aby wspomóc przełożonych w działaniach na rzecz firmy, lecz również sami pracownicy, którzy czują potrzebę nieustającego samorozwoju i pobudzania swoich bodźców.

Kreatywność to nieograniczone zasoby, które drzemią w umyśle każdego z nas. Można je uwolnić zmuszając swój mózg do pracy w inny sposób niż zazwyczaj. Kiedy schodzimy z dobrze wydeptanej ścieżki uruchamiamy swoje twórcze zmysły – mówi Anna Mokrosińska.

Aby wspierać tę ważną cechę u przedsiębiorców, w łódzkim Idea Hub w czwartek, 26 kwietnia o godzinie 19:00odbędą się warsztaty, podczas których uczestnicy będą mieli szansę poeksperymentować z różnymi technikami generowania pomysłów i tworzenia zaskakujących rozwiązań. Spotkanie poprowadzą Anna Mokrosińska, menedżer kultury, od 10 lat prowadząca Muzeum Fabryki w Manufakturze i firmę eventową o nazwie Grupa Fabricum oraz Tomasz Piechocki. Nasz drugi prelegent jest certyfikowanym trenerem biznesu specjalizującym się w pracy nad wzmacnianiem efektywności zespołów i osób indywidualnych, poprawą mechanizmów współpracy i komunikacji w organizacjach oraz budowaniem relacji i zaufania między ludźmi w ich życiu zawodowym.

Wstęp na spotkanie jest bezpłatny, zapisy prowadzone są za pośrednictwem strony https://293055-90.evenea.pl/ lub drogą mailową – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript..

Idea Hub to przestrzeń coworkingowa, w której można bezpłatnie popracować, napić się kawy czy wynająć salę konferencyjną na spotkanie biznesowe. Regularnie odbywają się w niej również szkolenia dotyczące pozyskiwania i rozwijania przedsiębiorczych kompetencji.