stojak na ulotki
Prawidłowo zaprojektowane ulotki reklamowe mają nieocenioną wartość marketingową. Taki sposób na reklamę jest niezwykle skuteczny, a zarazem prosty, szczególnie gdy zastosujemy stojak na ulotki. No właśnie, gdzie ustawić taki stojak, aby nie przeszkadzał, ale jednocześnie rzucał się w oczy potencjalnych klientów?

 

 

 

 

 

 

 

Stojaki na ulotki - wybierz odpowiedni model

Stojak na ulotki może być przygotowany według indywidualnych potrzeb. Nie chodzi tu tylko o treść ulotek; stojaki są dostępne w wielu konfiguracjach i modelach. Do Twojej dyspozycji są standy wolnostojące o dowolnej ilości kieszeni, obrotowe, stojaki na ulotki na biurko, czy też kieszenie ścienne. Dzięki tej różnorodności z łatwością znajdziesz stojak na ulotki wpasowujący się idealnie w Twoją przestrzeń.

 

Standy na ulotki wolnostojące - zastosowanie

Stojak na ulotki wolnostojący to podstawowy model tego typu produktu. Kieszenie umieszczone w zasięgu ręki pomieszczą wiele ulotek, katalogów, broszur i innych materiałów reklamowych.

Stojaki na ulotki z plexi sprawdzą się świetnie zarówno w lokalu, jak i w trakcie targów branżowych. Są doskonałym sposobem na zagospodarowanie przestrzeni boxu wystawienniczego. Dodatkowo, są lekkie i łatwe w transporcie, więc szybko i estetycznie urządzisz swoje stoisko.

 

Stojaki na ulotki obrotowe - gdy liczy się wykorzystanie przestrzeni

Obrotowe stojaki na ulotki to rozwiązania doskonałe do miejsc, gdzie możliwy jest dostęp do standu z każdej strony. Dzięki temu unikniemy ustawiania stojaka tyłem do części klientów i doskonale wykorzystamy przestrzeń.

 

Standy na ulotki na biurko

Aby dobrze wykorzystać miejsce na biurku, blacie czy ladzie, można postawić na nich mały i zgrabny stojak na ulotki. Takie rozwiązanie sprawdzi się doskonale w lokalach usługowych, gdzie klient czeka w trakcie zadań wykonywanych przez obsługującego go pracownika. Może to być na przykład poczta, ubezpieczalnia, bank, urząd czy apteka.

Kieszenie stojaka na blat pomieszczą wiele informacji na temat usług i produktów oferowanych przez placówkę. Dzięki temu takie ekspozytory zapewnią nie tylko przyjemną lekturę w trakcie oczekiwania, ale i mogą zainteresować skorzystaniem z dodatkowych produktów i usług w ofercie placówki.

 

Gdzie ustawić stojak na ulotki?

Najlepsze miejsca, w których można wykorzystać stojaki na ulotki to przestrzenie, w których jest duży ruch i/lub gdzie ludzie nie mają nic do "roboty". Chodzi o miejsca, gdzie bezczynnie czeka się kolejce, czeka na przyjazd komunikacji miejskiej czy taksówki, oczekuje na spotkanie ze znajomymi czy na rozpoczęcie się jakiegoś wydarzenia.

Oczywiście standy stworzone zostały także z myślą o targach branżowych, gdzie doskonale pełnią funkcje dystrybutora ulotek i innych materiałów reklamowych i informacyjnych.

 

Stojak z plexi - dlaczego to dobry wybór?

Ponieważ stojak reklamowy to uniwersalne narzędzie, dobrze aby był wytrzymały. Dzięki temu będzie służyć Ci latami. Wielu przekonało się, że stojaki z plexi spełniają oczekiwania jakości, ceny, jak i trwałości.

Stojaki na ulotki z plexi są lekkie, a zatem i łatwe w transporcie. Wykonanie kieszeni z przejrzystego tworzywa nie rozprasza i skupia całą uwagę klientów na najważniejszych informacjach umieszczonych na ulotce. Do tego nie groźna im wilgoć czy temperatura - mogą być wykorzystywane także na dworze. A gdy postanowisz zmienić swoją ofertę, zmiana ich brandingu jest dziecinnie prosta.

Jeśli szukasz więc idealnego stojaka na ulotki dla swojej firmy, poznaj ofertę trwałych stojaków w sklepie internetowym stojakiplastikowe.pl. Spośród bogatego wyboru modeli i konfiguracji z pewnością wybierzesz produkt spełniający wszystkie Twoje oczekiwania!